SPECIALISTA NA FOTOPASTI EREAGLE!
NEJNIŽŠÍ CENY V ČR, RYCHLOST, KVALITA, PORADENSTVÍ!

NOVINKA PRO ROK 2023.

Model EREAGLE E4G je průkopníkem s technologií 4G za najnižší cenu na českém trhu! Robustní korpus fotosti zaručuje nejvyšší odolnost proti proti vodě, prachu a vlhkosti IP 68 (jedná se o nejvyššší odolnost na trhu fotopastí). Nejlepší optické rozlišení díky novému senzoru a čipu DSP- nejčistší fotky bez šumu s rozlišením 24Mpix. Nejvyšší světelnost objektivu díky 6ti skleněným antireflexním čočkám- nejjasnější fotky i za zhoršených světelných podmínek. Nejnižší clonové číslo objektivu F1.2 - zaručí fotky vždy světelné.  Nejjednodušší umístění v terénu díky skvělému maskování NEW CAMO. Video sekvenc jsou ukládány ve formátu FULL HD.

Každá fotpast lze na dálku obousměrně ovládat pomocí aplikace pro Andrioid i IOS

Záruka 2 roky - pozáruční servis a náhradní díly.


GSM Modul:

Fotopast disponuje 4G GSM modulem, prostřednictvím kterého jsou odesílány pořízené fotografie a video do vašeho zařízení. Pořízené snímky lze posílat až na 4 telefonní čísla (snímek přijde do mobilních zařízení jako MMS zpráva) nebo na 4 e-maily (snímek přijde do vámi zvolených e-mailů, který si můžete zobrazit na mobilním zařízení, notebooku, počítači apod.). Přenos probíhá po nejrychlejší 4G síti. Je tak zajištěna plná stabilita a spolehlivost přenosu.

Aplikace:

Fotopast  EREAGLE E4G lze jednoduše nastavit a následně i spravovat skrze mobilní aplikaci, která je kompatibilní se všemi zařízeními s operačním systémem Android a iOS. Aplikaci lze do mobilního zařízení stáhnout jednoduše pomocí načtení QR kódů, které jsou od výrobce chytře umístěny na krabici fotopasti. Kromě nastavení fotopasti, umožňuje aplikace i funkci získat snímek, která okamžitě pořídí fotografii a odešle ji do zvoleného zařízení. Máte tedy přehled prakticky v reálném čase, co se před fotopastí děje.

Napájení:

K napájení fotopasti je potřeba 8ks AA baterií. Při provozu fotopasti EREAGLE E4G v letních měsících stačí používat klasické alkalické baterie. V zimním období, kdy teploty klesají pod bod mrazu, je doporučeno použít lithiové baterie. Kromě běžného provozu na AA baterie lze fotopat napájet z externího akumulátoru 12V/7Ah, který se s fotopastí propojí skrze napájecí kabel se svorkami.

Obsah balení:

1x fotopast EREAGLE E4G GSM

1x USB kabel

1x popruh k uchycení na strom

1x Anténa

1x ManuálOsvětlení:

IR neviditelné LED DIODY 940NM

Přehrání video:

ANO

Čeština:

ANO

Foto:

ANO

Foto + video:

ANO

GSM brána:

ANO

Prohlížení foto:

ANO

Závit pro stativ:

ANO

SMS ovládání:

ANO

Video:

ANO (HD)

Skříňka:

maskovaná, přístup z čela, po odklopení

Ovladač:

tlačítka vedle displeje TFT

Dosvit

Až 30m

Displej:

2,4" TTF barevný

Objektiv:

F: 1,2 -  58°  24Mpix

Externí paměťová jednotka:

SD až 32 GB

Max dosah PIR (člověk) 25°C:

25 m

Rychlost odezvy:

0,5 s

Napájení:

8 ks. AA baterií 1,5V doporučujeme Lithiové

Programování:

LCD nebo přes vytvořený APP

Rozhraní:

USB, TV, SD, konektor pro externí zdroj 12V 7Ah

Záběr PIR:

Směrový + 2 přípravné PIR

Obsah balení:

min. Fotopast, USB kabel, popruh, návod

EREAGLE E4G GSM

  • Výrobce: EREAGLE
  • Kód výrobku: EREAGLE E4G GSM
  • Dostupnost: Na skladě
  • Cena s DPH 6 789 Kč

  • Cena bez DPH: 5 611 Kč

Tagy: EREAGLE E4G GSM