SPECIALISTA NA FOTOPASTI EREAGLE!
NEJNIŽŠÍ CENY V ČR, RYCHLOST, KVALITA, PORADENSTVÍ!

O nás


Vážení zákazníci,

dovolte mi v následujících řádcích popsat vizi a misi naší společnosti:

Dovozem a testováním fotopastí na českém trhu se věnujeme již více než 10 let. Zpočátku jsme testovali fotopasti při výkonu práva myslivosti ve vlastních honitbách, hlídání vlastních rybníků a při ostraze využívaných objektů.

Postupem času jsme se začali specializovat na spolupráci s výrobci fotopastí ve světě, což nás dovedlo až k dovozu a prodeji dnes již legendárních fotopastí Ereagle na českém a slovenském trhu. Všechny námi nabízené fotopasti neustále testujeme a ve spolupráci s výrobci vyvíjíme.

Se společností Ereagle mám uzavřenu smlouvu o výhradnním zastopení pro českou Slovenskou republiku. Zároveń zajišťujeme i servis a distribuci náhradních dílů.

V současné době rozšiřuje nabídku námi dováženého zboží o následující položky, které samozřejmě před uvedením na trh procházejí sérií zátěžových testů a pouze to nejlepší se na našem Eshopu objeví.

- termovize a noční vidění PARD, HIKVISION

- dalekohledy a puškohledy Zeiss, Meopta

- oblečení doplňky pro myslicivce značky Blaser

- led svítilny

- střelecké hole Stable 4 Stick


VEŠKERÉ NÁMI NABÍZENÍ ZBOŽÍ PROCHÁZÍ SÉRIÍ TESTŮ PŘED UVEDENÍM NA TRH.


NEBOJTE SE ZAVOLAT MÁME OSOBNÍ ZKUŠENOSTI!

Objemy námi dovážených fotopastí a ostatního zboží jsou natolik veliké, že nám dovolují nabídnout zákazníkům nejlepší ceny na trhu nejen fotopastí.

Veškeré námi nabízené zboží (nejen fotopasti) je možno zasílat na dobírku nebo si osobně vyzvednout, případně lze využít speciální program dodávky ČD kurýrem.


Co nabízíme?
- Nejvýhodnější ceny fotopastí v CZ a na SK! 
- SD kartu zdarma u vybraných modelů fotopasti! - Bezplatné poradenství, který model fotopasti optimálně zvolit a kam jej umístit! - Bezplatné hotline konzultace při obsluze fotopasti!

Za tým fotopast.org

Hynek Stejskal